У Калуші новонародженими дітям подарували перші вишиванки (ФОТО)

21 травня 2026 року був 20-й ювілей започаткування Дня вишиванки.

У Калуші новонародженими дітям подарували перші вишиванки (ФОТО)

У Калуській громаді продовжують багаторічну традицію до Дня вишиванки — вітати новонароджених та їхніх батьків у пологовому будинку й дарувати малюкам перші у житті вишиванки, пише ПІК.

Цього року вишиванки вручили батькам восьми немовлятчотирьох дівчаток та чотирьох хлопчиків.

Разом із врученням подарунків батьки також отримали свідоцтва про народження дітей. До заходу долучилася міський голова Андрій Найда та начальниця Калуського відділу ДРАЦС Ірина Очкур.

“Вишиванка – це символ нашої ідентичності, любові до рідної землі, духовної сили та незламності українського народу. І дуже символічно, що своє перше знайомство з українськими традиціями дітки починають саме з цього оберега”, – написав очільник громади у Фейсбук. 

Кілька маленьких вишиванок залишили й у пологовому будинку, адже найближчим часом тут очікують народження нових мешканців громади.

Читайте в ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено