
У Коломиї заснували премію кращих кінематографістів імені Василя Нагірного.
Таке рішення затвердили сьогодні на засіданні виконкому, повідомив міський голова Богдан Станіславський.
Василь Нагірний – журналіст та краєзнавець. Він створював документальні фільми та писав книги про Коломию.
Щороку премію вручатимуть автору або ж авторському колективу фільму. Переможці отримають грошову винагороду – 20 тисяч гривень.
Першого лауреата премії імені Василя Нагірного нагороджуватимуть уже 7 серпня, під час кінофестивалю до Дня міста.
Читайте в ПІК:
- Франківців кличуть на симфонічний вечір музики Майкла Джексона
- Що означають найяскравіші символи Івана Купала – папороть, вінки та вогонь
- Сім історій, які неможливо вигадати: у Франківську відбулася прем’єра вистави «ПарасолЯ» (ВІДЕО)