У Коломиї заснували премію кращих кінематографістів імені Василя Нагірного

Премію вручатимуть один раз на рік.
730518053 886960443811791 6737795027534136985 n

У Коломиї заснували премію кращих кінематографістів імені Василя Нагірного.

Таке рішення затвердили сьогодні на засіданні виконкому, повідомив міський голова Богдан Станіславський.

Василь Нагірний – журналіст та краєзнавець. Він створював документальні фільми та писав книги про Коломию.

Щороку премію вручатимуть автору або ж авторському колективу фільму. Переможці отримають грошову винагороду – 20 тисяч гривень.

Першого лауреата премії імені Василя Нагірного нагороджуватимуть уже 7 серпня, під час кінофестивалю до Дня міста.

Читайте в ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено