У внутрішньому дворику центрального корпусу ІФНМУ відбулася урочиста академія з нагоди випуску студентів стоматологічного факультету. Майбутніх фахівців привітали керівництво університету, викладачі, батьки та колеги.
Особливим гостем заходу став Аль Таріфі Фаді — заслужений лікар України, доктор філософії з медичних наук, головний лікар стоматологічної клініки Dr. Fadi New Dent, в.о. доцента кафедри післядипломної освіти стоматологічного факультету, який побажав випускникам постійного професійного розвитку, любові до своєї справи та служіння людям.
У сюжеті ПІК — емоції молодих стоматологів, присяга випускника, напутні слова наставників та роздуми про майбутнє української стоматології.
Читайте в ПІК:
Студент ІФНМУ встановив рекорд України з пауерліфтингу (ФОТО)
ІФНМУ відзначив 80 років: як це було (ВІДЕО)
ІФНМУ – 80! З чим він асоціюється у франківців (ВІДЕО)Оперативні новини у TELEGR
Оперативні новини у TELEGRAM