На Закарпатті до лікарні потрапила 2-річна дитина, яка випила мийний засіб

У дитини діагностували немедикаментозне отруєння.
729769224 1690265702098109 5220186397411333796 n

В Ужгороді до лікарні потрапила 2-річна дитина, яка випила мийний засіб.

Про це повідомили у Закарпатському центрі екстренної медичної допомоги, пише ПІК.

В Ужгороді медики “швидкої” виїжджали на виклик до дитини віком 2 роки 4 місяці, яка, за попередньою інформацією, випила мийний засіб.

Після огляду та надання необхідної допомоги її доставили до лікарні для подальшого обстеження і лікування.

Медики наголошують, що навіть кілька ковтків мийного засобу можуть бути небезпечними для маленької дитини.

Якщо дитина випила побутову хімію, не викликайте блювання самостійно, а одразу звертайтеся по медичну допомогу або телефонуйте «103».

Читайте в ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено