
В Ужгороді до лікарні потрапила 2-річна дитина, яка випила мийний засіб.
Про це повідомили у Закарпатському центрі екстренної медичної допомоги, пише ПІК.
В Ужгороді медики “швидкої” виїжджали на виклик до дитини віком 2 роки 4 місяці, яка, за попередньою інформацією, випила мийний засіб.
Після огляду та надання необхідної допомоги її доставили до лікарні для подальшого обстеження і лікування.
Медики наголошують, що навіть кілька ковтків мийного засобу можуть бути небезпечними для маленької дитини.
Якщо дитина випила побутову хімію, не викликайте блювання самостійно, а одразу звертайтеся по медичну допомогу або телефонуйте «103».
Читайте в ПІК:
- На Львівщині в озері потонув 15-річний хлопець
- На Вінниччині внаслідок вибуху постраждали троє дітей