
На Коломийщині, в селі Городниця, водолази підняли на поверхню тіло 17-річного хлопця з річки Дністер. Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС, пише ПІК.
Повідомлення про зникнення хлопця під час відпочинку на Дністрі надійшло до Служби порятунку надійшло ввечері 27 червня.
До проведення пошуково-рятувальної операції була залучена 41 особа, серед яких 23 рятувальники, два човни, підводний дрон та БпЛА.
На місці події працювала психолог ГУ ДСНС в області.
Читайте в ПІК:
- На Львівщині в озері потонув 15-річний хлопець
- В озері на Львівщині потонула дівчина
- Водійка заснула за кермом: на Рогатинщині трапилася ДТП (ФОТО)
- В Україні протягом п’яти днів потонули 22 дитини