Водолази знайшли тіло 17-річного юнака, який потонув у Дністрі (ФОТО)

Тіло знайшли під час пошуково-рятувальної операції.
732597134 1315621377393889 6487478841369401641 n
Фото: ДСНС

На Коломийщині, в селі Городниця, водолази підняли на поверхню тіло 17-річного хлопця з річки Дністер. Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС, пише ПІК.

Повідомлення про зникнення хлопця під час відпочинку на Дністрі надійшло до Служби порятунку надійшло ввечері 27 червня.

До проведення пошуково-рятувальної операції була залучена 41 особа, серед яких 23 рятувальники, два човни, підводний дрон та БпЛА.

На місці події працювала психолог ГУ ДСНС в області.

Читайте в ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено