У Львові чоловік стріляв з рушниці: його затримали (ФОТО)

Стрілянину влаштував мешканець Запорізької області, колишній військовослужбовець.
FB IMG 1782971471408

1 липня близько 23:30 на спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що у Львові на вулиці Шевченка невідомий з рушниці здійснив близько 9 пострілів у повітря, сів у авто Chrysler Grand Voyager та рушив у напрямку Яворова.

Унаслідок події ніхто не постраждав, згодом надійшла інформація, що в селі Бірки водій цього ж авто погрожував дівчині зброєю.

Про це повідомляє поліція Львівської області, пише ПІК.

Правоохоронці встановили особу правопорушника, яким виявився 40-річний мешканець Запорізької області, колишній військовослужбовець.

За кілька годин поліцейські його розшукали та затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Під час обшуку в автомобілі затриманого поліцейські виявили та вилучили помпову рушницю та набої до неї.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство, вчинене із застосуванням зброї) Кримінального кодексу України.

Читайте в ПІК:

За добу Сили оборони ліквідували 1140 окупантів

Щонайменше 10 людей загинули внаслідок ворожої атаки по Києву (ФОТО) (ОНОВЛЕНО)

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено