Калуш та італійське Удіне домовилися про партнерство

Як зазначив мер Калуша, це історична подія для громади.
FB IMG 1783163632565

Калуська громада зробила ще один крок до розширення міжнародного партнерства. Під час офіційної зустрічі в польському місті Тарнув Мер Калуша Андрій Найда та мер італійського міста Удіне, професор Альберто Феліче Де Тоні підписали лист про наміри співпраці між Калушем та італійським містом Удіне.

Про це повідомив мер Калуша Андрій Найда, пише ПІК.

Після підписання документа його скерують на розгляд Міністерства закордонних справ Італії. Якщо процедуру буде успішно завершено, вже у вересні сторони планують підписати основну угоду, відповідно до якої Удіне стане офіційним містом-побратимом Калуша.

FB IMG 1783163635229

Майбутнє партнерство передбачає співпрацю у сферах освіти, культури, спорту, розвитку підприємництва та реалізації міжнародних проєктів. У міській раді зазначають, що Калуш та Удіне мають чимало спільного, зокрема потужний промисловий потенціал, активний економічний розвиток і спортивні традиції.

У складі калуської делегації у зустрічі також взяла участь радниця міського голови з питань міжнародного співробітництва Зоряна Микуляк, яка координувала організаційні процеси підготовки та підписання документа.

У міській раді переконані, що майбутнє побратимство відкриє для Калуської громади нові можливості для обміну досвідом, реалізації спільних європейських ініціатив та розвитку міжнародного співробітництва.

Також у громаді висловили подяку програмі ULEAD з Європою за сприяння у налагодженні партнерства між Калушем та Удіне.

Читайте в ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено