
На Івано-Франківщині гірські рятувальники надали допомогу туристу з Києва, який відчув різке погіршення самопочуття під час спуску з гори Синяк.
Інцидент стався ввечері 17 липня поблизу села Поляниця, пише ПІК.
Близько 17:10 до гірського пошуково-рятувального відділення селища Ворохта звернулася жителька Києва.
Вона повідомила, що її чоловік, 1992 року народження, під час спуску з гори раптово відчув себе зле, не міг самостійно продовжувати маршрут і потребував допомоги.

На місце оперативно вирушили гірські рятувальники. Вони знайшли туриста, надали йому необхідну домедичну допомогу та транспортували до села Поляниця.
Після цього чоловіка передали бригаді екстреної медичної допомоги для подальшого обстеження та лікування.

Рятувальники вкотре закликають туристів перед походами в гори ретельно оцінювати свій фізичний стан, стежити за погодними умовами та не вирушати на маршрути без необхідного спорядження.
Читайте в ПІК:
- У Франківську з верхнього поверху багатоповерхівки випав чоловік
- На Рогатинщині врятували жінку, яка впала до погреба
- На Дністрі врятували чоловіків, які опинилися заблокованими на острівці посеред річки