Вчора, 15 березня, чергові Галицької рятувально-водолазної станції не пустили до річки двох 12 річних дітей, які перебували без нагляду дорослих. Рятувальники провели з ними профілактичну бесіду щодо правил поведінки на водоймах та відправили з берега Дністра. Аналогічні бесіди провели також і з п’ятьма рибалками, повідомляє ПІК.
Оперативні новини у TELEGRAM- Представили нового керівника поліції Івано-Франківщини (ФОТО)
- Ворог атакував Конотоп на Сумщині: є загибла та поранені
- На Донеччині загинув прикарпатець Роман Радиш (ФОТО)
- Працювати нікому: чому Україна вперше серйозно заговорила про мігрантів? (ВІДЕО)
- На дорогах Івано-Франківщини тривають ремонтні роботи: перелік ділянок (ФОТО)