Івано-Франківськ

Італійська мафія почала безоплатно роздавати продукти

Представники мафії доставляють товари першої необхідності для італійців, які найбільше постраждали від карантину через коронавірус.

Про це повідомляє «Hromadske», з посиланням на The Guardian.

Представники мафії доставляють товари першої необхідності для італійців, які найбільше постраждали від карантину через коронавірус у найбідніших південних регіонах — Кампанії, Калабрії, Сицилії та Апулії.

«Понад місяць як магазини, кафе, ресторани та паби закриті. Мільйони людей працюють в «сірій економіці». Це означає, що вони не отримували жодного доходу понад місяць, і не знають, коли можуть повернутися на роботу», — пояснив глава прокуратури провінції Катандзаро та слідчий з боротьби з мафіозними угрупованнями Нікола Граттер.

Він додав, що уряд роздає малозабезпеченим сім’ям ваучери на покупки. На думку слідчого, якщо держава найближчим часом не посилить підтримку таких сімей — мафія контролюватиме життя людей.

Раніше міністерка внутрішніх справ Італії Лучана Ламоргезе заявила, що мафія може «скористатися зростанням бідності та вербувати людей до себе» або посилити свій вплив, роздаючи безкоштовні пакунки з їжею.

Крім того, у Неаполі збільшили кількість патрулів поліції у найбідніших кварталах міста, де проживають чоловіки, пов’язані з неаполітанською мафією, які організували безкоштовне постачання продуктів.

Читайте також:

В Івано-Франківську СБУ викрили підпільне виробництво антисептиків

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено