Івано-Франківськ

В межах “Великого будівництва” добудують Яремчанську ЗОШ № 1 (Відео)

Близько 22 мільйонів гривень в межах проєкту "Велике будівництво" спрямували на реконструкцію з добудовою школи.

Про це Суспільному повідомив директор підприємства “ПРОМБУДСЕРВІС-КОСІВ” Володимир Тинкалюк, яке виконує роботи на цьому об’єкті.

Приміщення Яремчанської загальноосвітньої школи № 1 здано в експлуатацію ще у 1963-му році. Його спорудили для навчання 418-ти дітей. Зараз у школі 618 учнів. Одночасно їх розмістити у приміщенні неможливо – каже начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Яремчанського міськвиконкому Юрій Сіщук.

“У 2005-му році було ухвалено рішення провести виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію та добудову нашої загальноосвітньої школи 1-3 ступенів № 1. Вона була зроблена, і у 2008-му році розпочали будівництво. Почали з фундаменту та стін і, на жаль, десь в 2012-му році було припинено будівництво у зв’язку з відсутністю фінансування, – розповідає Юрій Сіщук. – У 2015-му році його продовжили”.

Володимир Тинкалюк – директор підприємства “ПРОМБУДСЕРВІС-КОСІВ”, яке виконує роботи на території нового корпусу Яремчанської школи. Чоловік розповідає, що на даний час уже виконано близько 70% робіт:

Почали ми виконувати роботи три дні тому. Шпаклюємо стіни, кладемо плитку і зовнішні мережі. На даний час сума договору складає 21 тис. 700 грн. Поки що ми виконуємо роботи на фінансування 1 мільйон гривень. На об’єкті працює 12 людей”.

Зараз робітники, що працюють на будівництві, займаються демонтажем арматури, яку використовували замість маяків. Бригадир Ігор Харук контролює цей процес:

“Потрібно місяць, щоб на цьому поверсі зробити все нормально. Якщо працюватиме ще одна бригада, то цей термін скоротиться на половину”.

Директор Яремчанської загальноосвітньої школи № 1 Іван Холошнюк каже, що через брак приміщення частину школярів перевели на навчання до дитячого садка, проте кількість дошкільнят з кожним роком збільшується, і в майбутньому дошкільний заклад доведеться звільнити.

“Всі педагоги, учні, батьки, громада очікують якнайшвидшого завершення добудови. Планується, що у цьому приміщенні навчатимуться на першому-другому поверсі учні початкової школи, на третьому – учні 5-6, а у добудованому корпусі планується організувати кабінетну систему навчання“, – розповідає директор Іван Холошнюк.

Загалом в області в межах “Великого будівництва” реалізують 15 проєктів. Про це 28-го квітня на онлайн-брифінгу розповів голова Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів.

Читайте також:

Велике будівництво: Укравтодор показав, як ремонтують дорогу на Прикарпатті (Відео)

Державна програма «Велике будівництво»: як будують міст через Дністер на Прикарпатті (Відео)

 

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено