29 червня до місцевої поліції надійшло повідомлення про те, що в с. Тисменичани, з берега річки невідомі особи збирають піщано-гравійну суміш та грузять на вантажний автомобіль.
Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області, пише ПІК.
“Правоохоронці виявили трьох мешканців району, які на березі річки Бистриця-Солотвинська здійснювали забір піщано-гравійної суміші на вантажний автомобіль «ЗІЛ», без жодних дозвільних документів на видобуток та перевезення”, – йдеться у повідомленні.
Того ж дня, в селі Назавизів з берега річки Бистриця-Надвірнянська 26-річний мешканець району за допомогою гужового транспорту здійснив незаконний забір та вивіз корисних копалин.
“За обома фактами розпочаті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває”, – повідомляє поліція.
Транспортні засоби з сумішшю вилучено та поміщено на територію відділу поліції.
![На Надвірнянщині знову незаконно видобували пісок та гравій (фото) 1 106506577 4391187534255186 2394610880550367615 n](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2020/06/106506577_4391187534255186_2394610880550367615_n.jpg)
![На Надвірнянщині знову незаконно видобували пісок та гравій (фото) 2 106097164 4391187750921831 6215982045766512002 n](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2020/06/106097164_4391187750921831_6215982045766512002_n.jpg)
![На Надвірнянщині знову незаконно видобували пісок та гравій (фото) 3 106007827 4391187680921838 3902165308193805289 n](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2020/06/106007827_4391187680921838_3902165308193805289_n.jpg)
![На Надвірнянщині знову незаконно видобували пісок та гравій (фото) 4 82344921 4391187560921850 2178725677805138418 n](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2020/06/82344921_4391187560921850_2178725677805138418_n.jpg)
Поліція Прикарпаття вкотре нагадує, що видобуток піщано-гравійної суміші та інших корисних копалин у заплавах та руслах річок заборонений природоохоронним законодавством.
Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook, Instagram , Youtube та Telegram
Читайте також:
Повінь-2020 прикарпатські науковці спрогнозували ще 6 років тому