«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Кремінь» (Кременчук) – 2:1

Футбол.Чемпіонат України. Перша ліга. 23 тур

Голи: Семотюк (63), Барчук (82) – Сула (22).

На 20-й хвилині Сула не реалізував 11-метровий (повз ворота).

Прикарпаття: Вульчин, Борисевич, Пастух (Бочкур, 46), Француз, Сікач (Шпирка, 46), Воробчак, Семотюк, Вацеба (Геник, 76), Сондей (Кузьмин, 35), Дитко (Цюцюра, 46), Барчук.

Кремінь: Олійник, Бичков, Курелєх, Головко, Дмитрієв (Черниш, 84), Литвяк, Моцик (Фхакадзе, 46), Лобода (Закорський, 54), Мурашов (Кривенко, 70), Козлов (Білоус, 46), Сула.

Попередження: Вульчин (19), Бочкур (47), Француз (51), Борисевич (67) – Лобода (2),  Пилипенко (13), Моцик (36), Козлов (52), Фхакадзе (55), Кривенко (80), Сула (85).

Вилучення: Олійник (51, удар суперника).

Івано-Франківське “Прикарпаття” вперше з жовтня місяця 2019 року, провівши за цей час 7 офіційних ігор та лише одного разу зігравши в них в нічию, спромоглося здобути перемогу в рамках Чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Вольова звитяга була здобута в матчі з сусідом по турнірній таблиці кременчуцьким “Кременем”. На 20-й хвилині першого тайму гості не реалізували пенальті та вже в наступній атаці забили гол з гри, саме за рахунок 0:1 команди й пішли на перерву. Проте в другій половині зустрічі, після вилучення голкіпера команди з полтавщини, підопічні Володимира Ковалюка проявили характер та зуміли не лише зрівняти рахунок, а й на заключних хвилинах вирвати перемогу у зустрічі.

Свій наступний матч Команда Рідного Краю проведе на виїзді вже найближчьої середи 15 липня. Суперник – одноосібний лідер чемпіонату ФК “Інгулець” з Кіровоградської області, а свій наступний домашній поєдинок “Прикарпаття” зіграє 19 липня проти ФК “Балкани” з Одещини.