Івано-Франківськ
-1.9
USD: 27.2
EUR: 30.5

На Прикарпатті відбудуться антитерористичні навчання

Під час заходів можуть запровадити особливий режим, обмежити або заборонити пересування людей та рух транспортних засобів тощо.

Планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання відбудеться протягом 21-23 липня 2020 року на території Делятинської ОТГ.

Про це повідомляє Управлінні Служби безпеки України в Івано-Франківській області, пише ПІК.

“Тренування відбудуться на території Делятинської ОТГ в умовах максимально наближених до реальних з використанням спеціальної техніки та озброєння. У навчаннях візьмуть участь підрозділи Збройних Сил України, Національної гвардії, Національної поліції, Військової служби правопорядку, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування”, – йдеться у повідомленні.

Управління СБ України в Івано-Франківській області звертається до громадян з проханням зберігати спокій, із розумінням поставитися до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців. Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства.

“Під час заходів можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо”, – йдеться у повідомленні.

 

Підписуйтесь на нашу сторінку у FacebookInstagram , Youtube та Telegram

Читайте також:

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено