Івано-Франківськ

Ваш астрологічний прогноз на 17-23 серпня

Овнам астрологи віщують зміну роботи заради підвищення доходу, а Рибам радять не реагувати на провокації.

1591934556 2020 06 09 mixnews goro 3

ОВЕН

Ваш повсякденний розклад буде переповнений дрібними справами, різними повідомленнями в месенджерах, поїздками та інформацією. Багато часу займають розмови про стан вашого здоров’я, збір інформації про здоров’я і фізичній формі або консультації з фахівцями в цих областях.

Можливі службові відрядження, прихід молодих співробітників, початок навчання на курсах підвищення кваліфікації. Вам можуть доручити навчання молодого персоналу трудовим навичкам або покладуть на вас додаткові обов’язки. Можливі конфліктні ситуації з начальством, зміна місця роботи з метою підвищення посади або доходу.

ТЕЛЕЦЬ
У цей період на перший план виступають романтика, гумор і творча уява. Якщо у вас є діти, то саме час зайнятися ними. Сприятливі поїздки на відпочинок, заняття розвивальними іграми з дітьми. Не забувайте про дітей старшого віку, зараз можна знайти можливості для зближення й усунення непорозумінь.

Романтичні зустрічі сприяють посиленню оптимізму, з’являється бажання показати себе з кращого боку, бути помітними, значущими, коханими. Також в цей період посилюється азарт і прагнення до авантюр, але не вдавайтеся в подібне, інакше це може довести до втрати репутації. Оновлення в професійній сфері дають посилення популярності й визнання.

БЛИЗНЮКИ
Стабілізується ваш емоційний стан, серце і розум — в ладу. Для вас настає сприятливий період, хоча часу для відпочинку не залишається. Важливо не випасти з потоку, бути в русі, займатися бізнесом і, незабаром, ви будете задоволені виконаною роботою та отриманим результатом.

Думки зайняті розрахунками, термінами, розв’язання питань, пов’язаних з різними паперами та документами, а також здоров’ям. Ділових контактів стає більше. Це гарний час для серйозних розмов, нарад, планування, складання звітів і різного роду довідок, а також для інвентаризації, наведення порядку, усіляких перевірок.

РАК
У фізичному плані цей період є важким. Можливе ламання обладнання, проблеми з документами, затримка постачання товару, виробничі труднощі. Метою ваших зусиль стануть ділові проєкти, різні розпродажі, контакти з братами та сестрами, кореспонденція, заходи, пов’язані з навчанням.

Розмов дуже багато, потік інформації та ідей посилиться. Вам буде легше займатися літературною творчістю і висловлюватися. Думайте та аналізуйте, перш ніж щось робити, не витрачайте свою енергію в холосту. Ви зможете засвоїти більш ефективні методи роботи, ваші ідеї й думки будуть сприйняті з ентузіазмом.

ЛЕВ
Посилюється інтерес до грошових справ, мислення стає більш практичним, з’являються нові ідеї та плани, що стосуються фінансових справ. Сприятливий час для пошуку роботи або додаткових джерел заробітку. У рішенні фінансових труднощів можуть допомогти родичі, сусіди, друзі.

Додаткові доходи може принести інтелектуальна праця, посередницька діяльність, комерційні угоди, торгівля, вигідні контракти, пов’язані з купівлею-продажем. У вас будуть сприятливі можливості, завдяки яким ви зможете поліпшити своє фінансове становище. Період сприятливий для відряджень з метою встановлення відносин.

ДІВА
Виникає величезне бажання розповісти про свої грандіозні ідеї та про свої проблеми, бо у цей час найпріоритетнішими темами для розмови є особисті. В цей час на службі ви швидко спалахуєте і приймаєте рішення імпульсивно, від нестачі уваги ви не страждаєте.

Швидкість сприйняття і перероблювання інформації в цей час зростає, що дуже сприяє брокерам, кореспондентам, людям, які працюють з інформацією, в також всім, для кого важливо першому добути відомості. Робочому процесу в цей період заважає імпульсивність прийняття рішень, метання з крайності в крайність, розмови.

ТЕРЕЗИ
Не афішуйте свої плани й тоді успіх вам гарантований. Посилюється сприйнятливість і чутливість, в романтичних стосунках можлива поява нових і сильних імпульсів. З’являються несподівані ділові та фінансові перспективи, цікаві пропозиції та контакти, незвичайні знайомства і зв’язки.

Неординарність і екстравагантність, допомагає в суспільному житті та допомагає знайти нові можливості. Особливо вдалі контакти з громадськими організаціями та незалежними групами, а також планування і спроби реалізації планів. У сім’ї можливі несподівані події, що супроводжуються клопотами й необхідністю якихось змін.

СКОРПІОН
Ви можете знайти особливі переваги, завдяки давнім друзям або ситуацій, в яких ви зможете проявити свою індивідуальність. Вам приходять нові ідеї, ви будуєте плани й знаходите підтримку однодумців. Це хороший період для залучення спонсорів. Гарний час для вчених, політиків і громадських діячів, для приватного підприємців і бізнесменів.

Нові раптові та цікаві знайомства дають сприятливі перспективи. Можливо переростання дружніх зв’язків в романтичні. Схильність до флірту, пригод, емоційного і духовного спілкування з партнером, роблять цей тиждень запам’ятовується на довго.

СТРІЛЕЦЬ
Викликає занепокоєння власна репутація, питання статусу, кар’єри. Мета досягається завдяки чиємусь заступництву або вмінню використовувати потрібну інформацію у своїх цілях. В цей час часто виникають нові важливі зв’язки, знайомства з роботодавцями, авторитетними та високопоставленими людьми.

Ваші інтелектуальні здібності можуть стати головним предметом суспільного визнання. Ви отримаєте можливість висловити в присутності публіки свої ідеї, поділитися знаннями та навичками. Отримані вами новини та інформація щодо кар’єри, сприяють змінам, вплинуть на поточні справи.

КОЗОРІГ
Зав’язуються нові, в тому числі й міжнародні зв’язки на основі наукових або інших інтересів. Гарний час для участі в брифінгах і конференціях. Ви зможете домовитися з начальством, владою, ефективно висловити свої ідеї, розуміння, описати свою позицію та інтереси.

Вдало складуться відрядження, відвідування офіційних організацій. Сприятливий період для реорганізацій на службі з метою підвищення продуктивності праці, впровадження передових методів, для переорієнтації на новий вид діяльності. Інтелектуальний або професійний статус займе одне з пріоритетних місць.

ВОДОЛІЙ
Чи відчуваєте напругу в професійній сфері, вам доводиться щось долати, за щось боротися, але результати виявляються задовільними. Слушна нагода для поліпшення відносин з братами та сестрами, сусідами.

Цілюще впливають на сімейні відносини спільні вечори та пікніки, романтичні поїздки та прогулянки. Ви можете успішно впливати на розум вашого партнера, чоловіка і членів сім’ї. Добре складаються стосунки з дітьми, цей період можна використовувати для занять з ними, інтелектуальних, розвивальних ігор. Вдалий час для подорожей за кордон або спілкування з іноземцями, навчання, підвищення кваліфікації.

РИБИ
Ваша сила в цей період — тільки спільними зусиллями, необхідно шукати порозуміння з партнерами. Для розумової праці, розрахунків, досліджень, даний період є досить складним, але для творчої діяльності — сприятливий час. Це саме можна сказати й до встановлення контактів з близькими людьми.

У вас прокидається дух суперечностей, ви можете висловлювати речі, про які згодом пошкодуєте. Відкладіть роботу з документами, підписання важливих паперів, договорів. Намагайтеся не реагувати на провокації, не вступайте в конфлікти та конфронтацію. У цей період ви дізнаєтеся думку людей про себе та свою діяльність, що для вас в цей час дуже важливо.

Читайте також:

16 серпня: як не вимести щастя з дому?

Стало відомо, українців яких професій чекають за кордоном на роботу

Підписуйтесь на нашу сторінку у FacebookInstagram , Youtube та Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено