Івано-Франківськ
7
USD: 28.05
EUR: 33.1

На Рогатинщині відкрили нову амбулаторію

У селі Липівка Рогатинського району вчора відкрили першу в районі амбулаторію загальної практики-сімейної медицини.

Кошторисна вартість об’єкту становить складає 8 мільонів 300 тисяч. З них 8 млн – кошти державного бюджету, а 300 тисяч виділили з обласного, повідомляє ПІК.

В амбулаторії створені всі умови для роботи медиків та комфортна атмосфера для відвідувачів. Окрім нового обладнання, медзаклад отримав мобільний автомобіль. Тепер сімейний лікар, вразі потреби, зможе вчасно надати медичну допомогу на виїзді, проконсультувати та обстежити пацієнтів.

“8 млн гривень держава виділила на сучасну сімейну амбулаторію! Вчора відбулося її відкриття в селі Липівці, що на Рогатинщині. Така ж амбулатора є й у селі Пуківці. Сучасне обладнання, меблі, новий транспортний засіб, – це все на благо рогатинців. Приємно сприяти і допомагати громаді. Мені приємно бачити результат прикладених зусиль та усмішки людей. Та ми не розслабляємося. Попереду ще більше роботи!”, – прокоментувала відкриття амбулаторії перша заступниця голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка.

Окрім цього Марія Савка зазначила, що добре знає, як потрібна людям добра місцева дорога. Тому сприяє тому, щоб в наступному році був завершений ремонт дороги Липівка-Рогатин.

Підписуйтесь на нашу сторінку у FacebookInstagramYoutube та Telegram

Читайте також:

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено