Івано-Франківськ
10.55
USD: 28.05
EUR: 33.1

День міста у Бурштині: хвилина мовчання та заклик “Шануйте людей”

Урочистості з нагоди відзначення 466-ї річниці від дня першої письмової згадки про м. Бурштин були звужені до офіційної частини.

День міста у Бурштині цього року мав усі шанси не відбутися через коронавірусний карантин. Але днями стало відомо, що з понеділка місто буде віднесене до більш м’якої, жовтої зони.

Про це у прямому звернені сказала громаді міська голова Роксолана Джура і запросила на свято, пише ПІК.
Були оприлюднені святкові заходи. Однак вчора вранці програму святкувань кардинально переглянули. Усі розважальні заходи скасовували у зв’язку з трагічною авіакатастрофою на Харківщині

“Пом’янімо тих, хто загинули. І просімо Господа, щоб узяв їх у своє небесне царство”, – прозвучало зі сцени. Бурштинці вшанували загиблих у катастрофі хвилиною мовчання.

Загальні урочистості з нагоди відзначення 466-ї річниці від дня першої письмової згадки про м. Бурштин були звужені до офіційної частини — привітань та нагородження людей за успіхи.

Міський голова Роксолана Джура у своєму вітальному слові згадала про те, що закінчується її каденція і сказала:

“Маю надію, що передам чоловікові владу першого демократичного скликання об’єднаної громади. А бурштинцям хочу сказати: обирайте серцем, обирайте не з картин, обирайте людей, які ходять серед вас і подають вам руку. Звертаючись до кандидатів на пост голови, хочу сказати: “Шануйте людей !” – це найважливіша функція голови”.

До слова, на свято мер запрошувала усіх 10-х кандидатів на пост голови, які були зареєстровані станом на вчора. Прийшли привітати містян тільки троє: Андрій Іваськів, Володимир Комарницький та Василь Андрієшин.

День міста у Бурштині сьогодні розпочався святковою літургією у храмах. Завершиться футбольним матчем між командами “Карпати” (Галич-Бурштин) та “Карпати” (Львів).

Читайте також:

У Бурштині мешканці за власний кошт відремонтували дорогу (ВІДЕО)

Вечірня злива затопила Івано-Франківськ: рятувальники здійснили 15 виїздів (ФОТО)

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено