Кубок України. “Прикарпаття” не змогло пройти “Колос” (ВІДЕО)

Івано-Франківське "Прикарпаття" в драматичному поєдинку не зуміло переграти прем'єрліговий "Колос".

Після п’ятиматчевої виїзної серїі на старті сезону Команда рідного краю нарешті повернулося на домашню арену.

Суперником “Прикарпаття” на кубковій стадії 1/16 фіналу став нещодавній дебютант кваліфікації Ліги Європи – прем’єрліговий “Колос” з Ковалівки.

Гості вирвали перемогу завдяки реалізованому пенальті на 90-ій хвилині матчу. До цього на полі МЦС “Рух” точилася цілком рівна боротьба.

Більш того, у середині другого тайму гостям відверто пощастило. Сондей пробивав із середньої дистанції, і стійка врятувала «Колос».

ФУТБОЛ. Кубок України. 3-й етап (1/16 фіналу)
“Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – “Колос” (Ковалівка) – 0:1 (0:0)
Гол:
Оріховський, 90 (з пен.)
30 вересня 2020 року. Івано-Франківськ, стадіон “Рух” – 17:30. Арбітр: О.Шандор (Львів).