Івано-Франківськ
-0.79
USD: 28.25
EUR: 33.55

Всеукраїнський радіодиктант: коли та де слухати?

Це буде 20-ий за рахунком Всеукраїнський диктант національної єдності, який організовує Національна суспільна телерадіокомпанія України.
У понеділок, 9 листопада, о 9:15 розпочнеться Всеукраїнський радіодиктант – 2020.
Про це повідомляє Громадське, пише ПІК.

Текст для ювілейного радіодиктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковим консультантом стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Читатиме диктант відома акторка Римма Зюбіна.

Коли?

Загальнонаціональний диктант проводиться у День української писемності та мови, який відзначають 9 листопада. Свято запроваджене президентським указом від 1997 року на честь Нестора Літописця.

Цьогоріч він припав на понеділок. Диктант розпочнеться о 9:15.

Де слухати?

Пряма трансляція радіодиктанту розпочнеться о 9:00 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також в етері UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура. Ведучі у студії розкажуть історію диктанту й дадуть змогу всім охочим підготуватися до його написання.

Студію для написання цьогорічного диктанту облаштували у читальній залі Національної бібліотеки імені В.І. Вернадського, куди запросили багато відомих українських діячів.

Долучитися до написання радіодиктанту національної єдності може будь-хто, як в Україні, так і за її межами. Пишуть диктант лише від руки.

Куди надсилати диктант?

Написаний текст потрібно впродовж відправити впродовж доби — онлайн або офлайн.

Так, паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26, Українське радіо, «Радіодиктант». Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. А ось онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Для цього слід сфотографувати або відсканувати написаний текст.

Текст диктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада об 11:00. Після цього електронні листи не прийматимуть.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів.

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Читайте також:

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено