Івано-Франківськ

В Івано-Франківську відкрили представництво ЮНЕСКО

Також відкрили громадську приймальню Тернопільського  відділення  Міжнародного центру впровадження програми ЮНЕСКО.

В Івано-Франківську відкрили представництво ЮНЕСКО, пише ПІК.

ЮНЕСКО  – міжнародна організація при Організації Об’єднаних Націй, яка  втілює проєкти у галузі освіти, науки, культури сприяє ліквідації неписьменності, підготовці національних кадрів, розвитку національної культури, охороні пам’яток культури тощо.

Прикарпатське представництво планує розвиватись в гуманітарному напрямку .

ніціювало  відкриття приймальні та представництва  організації на Івано-Франківщині керівництво Тернопільського  відділення  Міжнародного центру впровадження програми ЮНЕСКО  у співпраці з  Благодійною організацією «Дім», яка допомагає людям, що опинились у скруті.

У планах регіонального представництва  – цікаві проєкти , які втілюватимуться у Івано-Франківську із залученням іноземних грантів,  постачання дороговартісного медичного обладнання , закордонна освіта дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей тощо.  У співпраці з БФ «Дім» планують створити  Центр для обездолених людей, в  якому зможуть перебувати безхатьки та люди, які опинились  у складних життєвих обставинах.

«В цьому офісі  зосередилось  трошки тепла і радості для нужденних, для тих, хто цього потребує. Будемо писати цікаві проекти, щоб в  Франківську та області було краще»,- зазначила керівник громадської приймальні   Міжнародного центру впровадження програми ЮНЕСКО  Ліліана Ужела.

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено