Івано-Франківськ
-8.9
USD: 28.36
EUR: 31.97

За несплату аліментів коломиянин отримав 120 годин громадських робіт

Недобросовісного батька з Коломиї притягнуто до відповідальності.

2 листопада постановою  судді Коломийського міськрайонного суду 31 – річного жителя міста Коломиї  притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення вимог частини 1 статті 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.                                              

В судовому засіданні встановлено, що батько не сплачує аліменти на утримання своєї малолітньої дитини.

Згідно постанови суду  на особу накладено адміністративне стягнення у виді виконання суспільно корисних робіт строком 120 (сто двадцять) годин.   Постанова суду законної сили не набрала.

Відповідно до частини 1 статті 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за несплату аліментів на утримання дитини, одного з подружжя, батьків або інших членів сім’ї, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання, тягне за собою виконання суспільно корисних робіт на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин.

Такий вид стягнення повинен вплинути на несумлінних батьків, адже за ухилення від сплати аліментів вони будуть виконувати оплачувані суспільно корисні роботи, а отримані кошти будуть спрямовані на сплату аліментів, та є більш ефективним заходом для погашення виниклої  заборгованості.

Нагадаємо, від початку 2020 року Коломийським міськрайонним відділом державної виконавчої служби стягнуто аліментних платежів на суму 8 165 615 грн

Читайте також:

Підписуйтесь на нашу сторінку у FacebookInstagram , Youtube та Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено