У Франківську цієї ночі увагу інспекторів привернув 36-річний чоловік, який побачивши патрульних помітно занервував. Про це повідомляє патрульна поліція Івано-Франківщини, пише ПІК.
Така поведінка чоловіка була підозрілою, тому працівники патрульної поліції зупинили його, щоб поспілкуватися.
Під час перевірки документів,вони встановили, що 36-річний чоловік перебуває у розшуку за ст. 164 (Ухилення від сплати аліментів) ККУ. Неплатника аліментів затримали та доставили до міського відділу поліції.
![У Франківську патрульні затримали чоловіка, який не платив аліменти 1 У Франківську на вулиці Грюндвальській виявили чоловіка, який перебував у розшуку](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/136735698_3687608021323304_8191842578540969443_o.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=fdpmVjrLFu0AX-CVeSg&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=9bfc5f80d15bae886dd00e87229102c1&oe=6020E7E5)
Читайте також у ПІК:
Читайте нас у тг