Івано-Франківськ
3.6
USD: 27.7
EUR: 33.25

Відомо, хто став заступником голови Івано-Франківської ОДА

Кабінет міністрів проголосував за призначення Богдана Футерка заступником очільника Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрія Бойчука.
Вчора, 20 січня на засіданні Кабміну вирішили ряд кадрових запитань.

Про це повідомив у Фейсбуці представник уряду у Верховній Раді, народний депутат Василь Мокан, пише ПІК.

Bogdan Futerko

“Погодження призначення Футерка Богдана Любомировича – заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації”, -йдеться у повідомленні.

Що відомо?

Футерко Богдан Любомирович  є співвласником місцевої ІТ-компанії ТОВ “БІВІБІЛОДЖІК” (50% загального капіталу). Вид діяльності компанії: комп’ютерне програмування.

Згідно декларації, яка була подана 23 листопада 2020 р.  претендував на посаду Заступника голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Також згідно декларації, Футерко володіє дачним будинком та земельною ділянкою у Братківцях, і двома автомобілями: Mercedes-Benz E320 та Suzuki Vitara.

До слова, уряд також ухвалив рішення про призначення Івана Бережнюка на посаду першого заступника голови Державної митної служби, Сергія Звягінцева та Руслана Черкасського – заступниками голови Держмитслужби.

Фото Богдана Футерко взято з сайту Галичина.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено