Івано-Франківськ
3.31
USD: 27.7
EUR: 33.25

«Івано-Франківськгаз Збут» постачатиме своїм клієнтам газ за спеціальною ціною

ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» гарантує своїм клієнтам безперебійне постачання природного газу під час дії обмежень, запроваджених урядом з 1 лютого 2021

Про це інформує пресслужба ТОВ Івано-Франківськгаз Збут, пише ПІК.

Нагадаємо, Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики й комунальних послуг (НКРЕКП) схвалила зниження тарифів на розподіл газу.

3321d34 6555

«Івано-Франківськгаз Збут» виконуватиме рішення Уряду щодо тимчасового встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів.

Водночас в Асоціації постачальників енергоресурсів, до якої належить компанія, відзначають, що при розробці заходів захисту споживачів в умовах пандемії, Уряд не враховував досвід запровадження антикризових заходів в Європі.

«В європейських країнах розуміють, що ті заходи, які приймаються для захисту споживачів в умовах COVID-19, будуть відбиватися на всіх учасниках ринку. Тому вони дзеркально підтримують виробників, постачальників та інших учасників системи», – заявив голова Асоціації Артем Компан.

На жаль, ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», що забезпечує потреби в блакитному паливі понад 95% населення області не має прямого доступу до газу українського видобутку. Сьогодні ціна енергоресурсу для прикарпатців на 90% складається з вартості імпортного газу, який набагато дорожчий за український.

«Якщо б Уряд відреагував на наші звернення (неодноразово надсилали протягом минулого року) та забезпечив всім компаніям постачальникам можливість прозоро купувати вітчизняний газ на енергетичній біржі – у нас, починаючи з жовтня, не відбувалось б такого різкого зростання ціни», – розповів директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Юрій Пилипів.

В компанії переконані, що найбільш ефективним розв’язанням питання зростання цін на газ було б збільшення адресних субсидій для вразливих категорій споживачів або продаж видобутого в Україні газу за пільговою ціною всім постачальникам, які працюють з населенням з обмеженням націнки цих постачальників.

Зауважимо, клієнти, які брали участь у акції «Твоя енергонезалежність», продовжуватимуть отримувати блакитне паливо у рамках попередньо укладених договорів за тими цінами, які були в них зафіксовані.

Нагадуємо, що під час дії карантинних обмежень «Івано-Франківськгаз Збут» не здійснює щодо боржників штрафних нарахувань. Прикарпаття.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagramYoutube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено