Івано-Франківськ
17
USD: 27.25
EUR: 33

Люди Прикарпаття: історії, що надихають – дизайнерка шкіряних аксесуарів Вікторія Лесюк (ВІДЕО)

"Щасливі ті люди, які знайшли для себе улюблену професію", - Вікторія Лесюк.

Люди Прикарпаття: історії, що надихають – це соціальний проєкт ПІК, про обдарованих, сміливих, творчих людей нашої області, які одного разу не побоялися і зробили крок на зустріч мрії. Це про наполегливість, натхнення, мотивацію та розвиток.

Сьогодні знайомимо вас із талановитою дизайнеркою шкіряних виробів, яка родом із Коломийщини, але творить свої вироби на Косівщині, –  23-річною Вікторією Лесюк.

Покуття та Гуцульщина стали для мене унікальним і невичерпним джерелом натхнення, дослідження і вивчення давніх традицій, звичаїв, строїв та мистецтва.

Шкіряне ремесло Вікторія вивчає з 2012 року, закінчила Косівське училище ( здобула кваліфікацію художник-майстер декоративно-прикладного мистецтва з художніх виробів зі шкіри) та Косівський інститут (кваліфікація дизайнер виробів зі шкіри, викладач). Також пройшла повний курс навчання за програмою “Основи конструювання та технології шкіргалантерейних виробів” у вищому державному навчальному закладі “Київський коледж легкої промисловості”. 

У своїх роботах дівчина поєднує різні фактури, матеріали та техніки. Сміло проявила цю любов до чогось нового та незвичайного у своїй першій колекції «Мої Мандри».

Історію успіху талановитої прикарпатки  – дивіться у відео.

 

 

Дивіться також:

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено