ФК “Львів” сенсаційно переміг “Шахтар”

Донецький "Шахтар" у матчі 19 туру української Прем`єр-ліги поступився команді ФК "Львів" з рахунком 2:3.

Поєдинок пройшов у Харкові у неділю 21 березня, повідомляє УП, передає ПІК.

У першому таймі в обох команд було вдосталь гольових моментів, і два м`ячі було забито. Рахунок на 24-й хвилині відкрила львівська команда. Після прострілу з флангу Алваро забив ударом в один дотик – 1:0. “Гірники” зрівняли рахунок за сім хвилин. Чудесний за виконанням удар вийшов у Манора Соломона – 1:1.

На 34-й хвилині Мораєс забиває ще один м`яч, який арбітр скасовує через положення поза грою.

На початку другого тайму “Львів” знову виходить уперед. Назарій Нич з другої спроби таки переграв Анатолія Трубіна – 2:1. На 56-й хвилині “Шахтар” знову добивається рівноваги. Дубль оформив Соломон, який ударом з метрів 12-ти знову пробив ворота львівської команди – 2:2.

Але “Львів” на нічийному рахунку не зупинився. На 72-й хвилині рефері призначає пенальті за фол Трубіна на гравцеві львів`ян. З 11-ти метрів Шина переграв Трубіна – 3:2. Вирвати хоча б нічию “Шахтар” в останні хвилини гри так і не зумів – 3:2.