БАСКЕТБОЛ. Франківська команда – у півфіналі Суперліги (ФОТО, ВІДЕО)

"Франківськ-ПНУ" переміг "Чайку" у другому матчі чвертьфінальної серії плей-оф і вийшов в півфінал.

basketbol bk frankivskpnu 2296 scaled

Таким чином команда Юрія Процюка складе компанію Прометею та “Київ-Баскету”, які автоматично пройшли в четвірку.

До Івано-Франківська Чайка поїхала з відчутними втратами. На коронавірус захворіли головний тренер Срджан Радулович і лідерка команди Олександра Радулович.  Також відсутньою була Тетяна Панченко, а Ольга Сівакова грала з пошкодженням задньої поверхні стегна.

Тим не менш, першу чверть гості програли лише в одне очко. Господарки змогли забрати 10-хвилинку, хоча реалізація з гри в них була гіршою – 3 постріли проти 3 з дальньої, і 4 проти 6 з фарби. Проте, Чайка більше порушувала, а тому Франківськ відзначився 5-ма влучаннями з лінії, тоді як бердянська команда жодного разу.

basketbol bk frankivskpnu 2347 scaled

В другій чверті підопічні Юрія Процюка значно перекидали суперниць – 9 (4 триочкових) проти 5 (3 триочкових). Це дозволило повести Франківську +7. В подальших ігрових відрізках господарки лише збільшували свою перевагу і як підсумок перемогли – 91:76.

Загалом, переможниці були сильнішими за влучаннями – 34 проти 25, за підбираннями – 40 на 31 та за передачами – 22 на 19. Проте, що Чайка значно обережніше діяла на паркеті – 7 втрат проти 18.