Івано-Франківськ
17
USD: 27.25
EUR: 33

В Австрії можна замовити водневе таксі: в чому унікальність

У землі Штирія вперше в країні використовують таксі з водневим двигуном: замість вихлопних газів він викидає в атмосферу водяну пару.

В Австрії показали таксі нового типу у  у репортажі суспільного телерадіомовника ORF, повідомляє uamotors.com.ua, пише ПІК.

«У Штирії працює перше в Австрії таксі з водневим двигуном. Ця технологія вважається особливо екологічною, оскільки замість вихлопних газів з вихлопної труби виходить переважно водяна пара», – йдеться у матеріалі.

Усього в Австрії наразі зареєстровано 50 транспортних засобів з водневим двигуном. Підприємець Герхарт Краус з містечка Вільдон вирішив свій водневий автомобіль використовувати як таксі, його мета – створити «вільну від вуглекислого газу службу таксі».

Наразі воднева технологія дозволяє автомобілю їхати в один бік 600 км. Заправка машини триває в середньому 5 хвилин. Один кілограм водню при заправці коштує 9 євро, повний бак на 6 кілограмів – близько 54 євро. Щоправда, поки проблемою залишається недостатня кількість водневих АЗС в Австрії – всього шість на всю країну.

Читайте також:

Оцінка експерта: хто не боїться навіть різкого подорожчання житла в Україні

Митник, прокурор, бізнесмен та інші – потрапили під нові санкції РНБО: список

Президент України підписав закон про призов резервістів на військову службу

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено