Івано-Франківськ
12.1
USD: 27.2
EUR: 33

Карантин в Україні: ще одна область покидає “червону” зону

Регіон переходить у «помаранчеву» карантинну зону.

Житомирська область переходить із червоної в помаранчеву зону / фото УНІАН

У Житомирській області з 5 травня скасовується «червоний» рівень епідемічної небезпеки, пише ПІК з посиланням на УНІАН.

Таке рішення прийняте сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляється на Урядовому порталі.

За словами заступника міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, в області впродовж останнього місяця значно покращилась епідситуація.

«Щотижнева кількість нових випадків захворювання на COVID-19 зменшилася за місяць у три рази. Завантаженість ліжок з киснем менше за цільовий показник і складає 39%. Рівень госпіталізації – менш як 60 осіб на 100 тисяч і становить 59 осіб на 100 тисяч населення. Коефіцієнт виявлення нових випадків впродовж 7 днів становить менш як 16%. І охоплення тестуваннями перевищує встановлений постановою уряду показник майже в два рази», – повідомив Ляшко.

Він додав, що на сьогодні є всі передумови для виходу з «червоного» рівня епіднебезпеки. І оскільки все ще спостерігається перевищення на 5% епідпорогу щодо захворюваності на грип і ГРВІ в регіоні діятиме «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки.

Голові Житомирської ОДА Віталію Бунечку доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів. Також він має забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіоні, зокрема, на рівні об’єднаних територіальних громад, та за необхідності запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, направлені на стримування поширення COVID-19.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook, Instagram, Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено