Івано-Франківськ
21
USD: 27.3
EUR: 33

Перша за 2 роки: мешканка Закарпаття на Великдень народила двійню у Яремче (ФОТО)

Напередодні Великодня в пологовому відділенні Яремчанської центральної міської лікарні народилася двійня.

Перша за 2 роки: двох новонароджених хлопчиків назвали Захар і Артур. Вони вже 6 і 7 дитина в багатодітній сім’ї. Найстаршій доньці – 17, вона приїхала з татом і бабусею забирати додому маму й новонароджених. Про це пише ПІК із посиланням на Яремчанський вісник.

Перша за 2 роки: мешканка Закарпаття на Великдень народила двійню у Яремче (ФОТО)

“Багатодітна мама Тетяна розповіла, що дізналася про двійню на восьмому тижні, була здивована, адже інші діти народжувалися по одному. Але тепер дуже радіє, що має одразу двох синів, які народилися з різницею 5 хвилин”, – йдеться у повідомленні.

І мама, і діти почуваються добре.

“Пологи були нормальними, бо хлопчики були повернуті голівками. Діти народилися здоровими, вагою 2850 та 2530 грамів, вони доношені – 37 тижнів, здорові, як і їхня мама”, – розповідає завідувачка пологового відділення Ярослава Ханенко.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, кулька та квітка

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять, лікарня та у приміщенні

Тетяна приїхала народжувати в Яремче із Закарпатської області (нещодавно і її сестра народжувала тут). Як кажуть родичі породіллі, вибір був між Ужгородом і Яремче.
  Ярослава Ханенко додає, що це не поодинокий випадок, адже в пологовому відділенні КНП “Яремчанська центральна міська лікарня” з’являються на світ діти, батьки яких проживають у сусідніх ОТГ, зокрема в Делятинській, а також в інших областях:
“Якщо за місяць у нас 18 пологів, то 7-8 – у мешканок інших ОТГ Надвірянського району чи Закарпатської області. Останнім часом народжували тут і жінки з Богородчанщини, адже там пологовий був закритий через COVID-19”, – ділиться завідувачка.
У літній і зимовий період, коли в місті багато туристів, у Яремче народжуються дітки, які потім роз’їжджаються по всій Україні. Звісно, їх не так багато, як із сусідніх ОТГ, але двічі-тричі за сезон такі пологи трапляються.
Загалом двійнята народжуються в пологовому відділенні в Яремчі не так часто – одна пара на рік, а попередня двійня була два роки тому.
Читайте також у ПІК:
Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtubeта  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено