“Прикарпаття” перемагає “Агробізнес” і залишає “зону вильоту” (ВІДЕО)

У п'ятницю, 7 травня, "Прикарпаття" зіграло на рідному стадіоні "Рух" з уболівальниками, причому з нагоди Дня міста вхід на трибуни

2345

Суперником івано-франківців в рамках 25-го туру чемпіонату став волочиський “Агробізнес”

Після безгольового першого тайму, у другій половині господарі зуміли відзначитися двічі! С першу влучний удар у виконанні форварда господарів Романа Дитка, який відзначився на 63-й хвилині. А за чотири хвилини до завершення основного часу рахунок подвоїв Андрій Хома – 2:0. Усе на що спромігся “Агробізнес”, так це забити гол престижу вже на доданих арбітром хвилинах.

Таким чином “Прикарпаття” п’яту перемогу у сезоні та першу під керівництвом нового наставника Олега Рипана, який віднедавна виконує обов’язки головного тренера. Зрештою, франкіці набирають 21 залікове очко і залишають “зону вильоту”.

Чемпіонат України. Перша ліга. 25-й тур.
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Агробізнес» (Волочиськ) – 2:1 (0:0)
Голи:
Дитко (63), Хома (86) – Черненко (90+1)
7 травня 2021 року. Івано-Франківськ, стадіон “Рух” – 16:00. Арбітр: Я.Козик (Мукачево).