ФУТБОЛ. “Прикарпаття” поступилося одному з лідерів Першої ліги (ВІДЕО)

Сьогодні, 21 травня, "Прикарпаття" зіграло з "Металістом 1925".

IMG 20210521 191056 813 scaled

У п’ятницю, 21 травня, івано-франківське “Прикарпаття” у матчі 27-го туру чемпіонату приймало на домашньому стадіоні “Рух” одного з з лідерів першості – харківський “Металіст 1925”.

У першому таймі франківські вболівальники голів не побачили. Натомість, у другій половині матчу “Металіст” відзначився одразу трьома голами.

Відкрив рахунок на 54-й хвилині Олег Голодюк. на екваторі тайму дубль оформив Віталій Пономар (на 72 та 77 хвилинах).

Голодюк Олег 54’

Пономар Віталій 72’

Пономар Віталій 77’

0:3 – домашня поразка, яка стала 13-ю у нинішньому сезоні для команди Олега Рипана.

Свій матч програв і головний конкурент “прикарпатців” у боротьбі за виживання – “Кремінь”. Команда з Кременчука мінімально програла вдома “Агробізнесу” (0:1).

У наступному 28-му турі “Прикарпаття” зіграє на виїзді проти сьомої команди першості – “Альянсу”. Гру заплановано на середу, 26 травня.