Івано-Франківськ
17
USD: 26.9
EUR: 32.1

У Тернополі готуються до проведення фестивалю “Файне місто”

Музичне свято триватиме з 28 липня по 1 серпня 2021 року.

У Тернополі робота над підготовкою п’ятиденного фестивалю триває. У обласній державній адміністрації організатори фестивалю спільно з правоохоронцями та представниками влади обговорили деталі проведення заходу, пише ПІК.

У Тернополі готуються до проведення фестивалю "Файне місто"

“Очікуємо, що на фестиваль «Файне місто» прибудуть багато іноземних блогерів, представників ЗМІ. Тому ми підготовлюємо прес-тури, заходи, які будуть популяризувати наш край. Адже це все те, що цікавить сьогодні туристів. Відтак, ми зможемо популяризувати нашу історію, традиції та надбання краю”, – зазначив заступник голови Тернопільської ОДА Віктор Устенко.

Фестиваль відбудеться враховуючи усі карантинні обмеження. На вході учасникам будуть вимірювати температуру. Також волонтери будуть слідкувати, щоб не виникали скупчення людей.

“Фестиваль відбудеться на території Тернопільського іподрому. Звичайно ми слідкуємо за обмеженнями, які стосуються коронакризи. Ми вивчаємо всі необхідні вимоги і фестиваль буде проведений відповідно тих обмежень, які будуть. Ми уже напрацьовуємо спільно з обласною владою ряд заходів, які допоможуть убезпечити гостей на фестивалі”, – каже співзасновник та організатор фестивалю “Файне місто” Максим Черкашин.

До слова, фестиваль “Файне міст” відбувався у Тернополі 8 років. Це музичне дійство щоліта збирає людей з різних куточків України, і має своїх шанувальників навіть закордоном. Однак минулого року, через карантин, проведення фестивалю перенесли. Цьогоріч же музичне свято «Файне місто» відбудеться. Також фестиваль увійшов до переліку заходів з нагоди відзначення 30-річчя Незалежності України.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook, Instagram, Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено