Івано-Франківськ
11.08
USD: 26.75
EUR: 32.45

У Франківську реставрують старовинну декоративну огорожу (ФОТО)

Уже змонтували всі відтворені фрагменти, на черзі – пофарбування.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, на відкритому повітрі та пам’ятник

Як вже повідомлялось, за адресою вулиця Короля Данила, 1 в Івано-Франківську розпочали реставраційний ремонт мурованої, багатодекорованої огорожі палісадника будинку, пише ПІК з посиланням на Департамент містобудування та архітектури ІФ.

Про хід робіт розповів головний спеціаліст відділу охорони культурної спадщини Департаменту містобудування та архітектури Володимир Ідак.

«Зараз завершено монтаж усіх основних елементів фрагменту огорожі, на який укладено угоду між Департаментом містобудування та архітектури і виконавцем робіт. Наразі триває підготовка до опоряджувальних робіт і пофарбування», – каже Володимир Ідак.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На цій частині огорожі ремонт проводиться за кошти міського бюджету і обійдеться в майже 150 тисяч гривень.

Паралельно ці роботи спровокували сусідніх власників на виконання аналогічних ремонтно-реставраційних робіт на своїх фрагментах огорожі, що прилягають до їхніх приміщень.

«Йде мова вже про сторону будинку на вулиці Мазепи, 36, де власник приміщення компанія «Moris Group» зголосились продовжити роботи на своїй частині – власним коштом. Тут також завершено монтаж відтворених елементів і готуються до опоряджувальних робіт, – розповідає Володимир Ідак. – І власник цокольного приміщення, яке прилягає до Короля Данила, 1, приступає до відтворення свого фрагменту. Оскільки у нього всі муровані балясини втрачені і були замінені свого часу на ковані елементи, що тягне за собою великий обсяг робіт по їх відтворенню – наразі вирішується питання про співфінансування цих робіт коштом власника і частково коштом бюджету. Станом на зараз на цій ділянці вже ведуться підготовчі роботи, демонтовано ковані елементи».

На зображенні може бути: велосипед та вулиця

Архітектор підсумовує, що в результаті отримаємо завершений комплекс мурованої, багатодекорованої огорожі палісадника будинків на вулиці Мазепи, 36 і Короля Данила, 1.

На зображенні може бути: пам’ятник та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: на відкритому повітрі та пам’ятник

На зображенні може бути: пам’ятник та на відкритому повітрі

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено