Івано-Франківськ
13.08
USD: 26.75
EUR: 32.35

Неякісну сметану, якою годували дітей у садочку на Богородчанщині, вилучили

Нагадаємо, сметану масовою часткою жиру 21% із вмістом рослинних жирів виявили в дошкільному закладі "Едельвейс"що в селі Яблунька.

На зображенні може бути: текст

Під час проведення заходу державного контролю в закладі дошкільної освіти – ясла-садок «Едельвейс», що в с. Яблунька Солотвинської селищної ради, виявили сметану масовою часткою жиру 21% із вмістом рослинних жирів, яка використовувалася для харчування дітей.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, пише ПІК.

“При проведенні процедури простежуваності по харчовому ланцюгу встановлені всі постачальники та реалізатори згаданого харчового продукту, проведено процедуру відкликання недоброякісної сметани”, – йдеться у повідомленні.

Виробнику – ТзОВ «Агропобутсервіс» (с. Надичі Жовківського району Львівської області) повернули залишки даного продукту.

Разом з цим, виявили цікаву закономірність в ціновій пропозиції виробника і постачальників до кінцевого споживача.

Виробник відпустив так звану «сметану» у фасуванні 0,9 кг за ціною 29,1 грн. Продукт поступив в ясла-садок «Едельвейс» через двох постачальників: перший встановив ціну 36,1 грн. за упаковку (0,9 кг), другий (кінцевий) постачальник продав «сметану» в дошкільний заклад за ціною 58,5 грн.

Варто зазначити, що цінова пропозиція Богородчанського молокозаводу коливається в межах 46,7-51,0 грн. за 0,9 кг сметани.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено