Івано-Франківськ

“Прикарпаття” завершило футбольний сезон поразкою у Краматорську (ВІДЕО)

У суботу, 12 червня, у Першій лізі зіграні матчі завершального 30-го туру чемпіонату.

22222

Це був поєдинок сусідів по турнірній таблиці, в якому “Авангард” в разі перемоги міг випередити “Прикарпаття” за набраними очками. Програшна серія команди з Краматорська триває три гри, а гольова серія – сім ігор (10 м’ячів). Цікаво, що в запасі у гостей було всього три гравці.

Першим забив “Авангард”. На 11-й хвилині після навісу з кутового від Трояновського Бородай випередив Новака і відправив м’яч у ворота – 0:1. Під завісу тайму господарі реалізували свою ігрову перевагу і забили вдруге. Кутовий розіграли, Хома навісив, і Бородай ударом головою відправив м’яч у ворота. 2:0 – і команди вирушили на перерву.

У другому таймі господарі продовжили гнути свою лінію і на 64-й хвилині збільшили перевагу. На правому фланзі Гунічев обікрав Француза, увірвався в штрафну і пробив голкіпера. 3:0 і другий м’яч у сезоні 17-річного гравця. Через пару хвилин гості один м’яч відіграли, коли Цюцюра скористався передачею Семотюка і з рикошетом від захисника “Авангарду” зумів забити – 3:1.

ФУТБОЛ. Чемпіонат України. Перша ліга. 30-й тур
«Авангард-СК Краматорськ» – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 3:1
Голи:
Бородай (11, 45), Гунічев (64) – Цюцюра (69)
12 червня 2021 року. Краматорськ, стадіон “Авангард” – 17:30. Арбітр: Є.Цибулько (Черкаська обл.).