Івано-Франківськ
15.57
USD: 26.8
EUR: 31.55

Франківський диригент здобув перемогу у міжнародному конкурсі (ФОТО)

Нещодавно в Одесі відбувся V Міжнародний диригентсько-хоровий фестиваль-конкурс «Odessa Cantat».

065 scaled

Прикарпаття на цьому конкурсі представив художній керівник та диригент Камерного хору «Воскресіння» Володимир Рудницький.

Про це повідомляють на сторінці Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, пише ПІК.

“Конкурс відбувався в кілька етапів, а самі конкурсанти мали змогу представляти свою кандидатуру в різних номінаціях. В складі журі були фахівці у сфері диригування не тільки України, але також і країн Латвії, Естонії, Румунії, Молдови та Македонії. Кожен конкурсант мав представити програму з двох творів у виконанні хору”, – йдеться у повідомленні.

Відомий український хоровий диригент Володимир Рудницький змагався в категорії професійних диригентів та здобув найвищу нагороду (Grand Prix) серед більш ніж 35 учасників.

Довідково: Володимир Рудницький – засновник, художній керівник та диригент Камерного хору «Воскресіння, голова Івано-Франківського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, випускник Львівської національної музичної академії та Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету. Разом із колективом хору – переможець та лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Ім’я Володимира Рудницького занесено до Української музичної енциклопедії.

Читайте також:

Підписуйтесь на нашу сторінку у FacebookInstagramYoutube та Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено