Шведський футболіст Маркус Даніельссон, який наніс травму Артему Бесєдіну на Євро-2020, вибачився перед українським форвардом

60db8fc752d7d photo 2021 06 30 00 03 25

Про це повідомляє Aftonbladet.

За словами Даніельссона, він одразу вибачився перед Бесєдіним.

Я бачив повтор епізоду на фото. Це виглядає моторошно. Його коліно зігнулося в зворотню сторону. Судді використовували VAR і вирішили, що це червона картка. Ймовірно, так воно і є, навіть якщо в той момент це здавалося трохи несправедливим рішенням. У мене не було наміру завдати йому травму. Я сказав йому це, і сподіваюся, що він швидко відновиться. Він не говорить англійською, і їх капітан переводив. Мабуть, він прийняв мої вибачення“, – розповів Даніельссон.

У матчі проти Швеції Артем Бесєдін вийшов на заміну на початку додаткового часу, проте за кілька хвилин залишив поле після атаки прямою ногою з боку шведа Маркуса Даніельссона, який отримав червону картку.

Загалом на Євро-2020 Артем Бесєдін взяв участь у трьох матчах.

Україна перемогла Швецію у овертаймі – 2:1 та вперше потрапила до чвертьфіналу чемпіонату Європи. За вихід до півфіналу команда Андрія Шевченка у суботу, 3 липня, у Римі посперечається з Англією.