ФУТБОЛ. “Прикарпаття” у “товарняку” розгромило екс-учасника УПЛ

На другому навчально-тренувальному зборі у Моршині івано-франківська команда зіграла третю контрольну гру
214960831 4174468232646944 490216870209198019 n

Після перемоги над “Львовом” (2:1) та мінімальної поразки від “Ниви” (1:2) сьогодні підопічні Олега Рипана зустрічалися з “Минаєм”, який провів другий поспіль спаринг за два дні, повідомляє ПІК із посиланням на прес-службу МФК “Прикарпаття”.

Суперник “Прикарпаття” минулий сезон провів у Прем’єр-лізі, де посів останнє місце і мав би понизитись у класі, однак через зняття “Олімпіка” може знову повернутися в УПЛ.

Перший тайм міг цілком завершитися нульовою нічиєю, якби не пізній “гол у роздягальню” від Романа Дитка – 1:0. Початок другого тайму був за франківцями, які сповна використали свої нагоди зі стандартів. На 52-й хвилині Роман Барчук впевнено реалізував пенальті, а за лічені хвилини він оформив дубль після флангового навісу – 3:0.

ФУТБОЛ. Контрольний матч. «Прикарпаття» – «Минай» – 3:0 (0:0)

Голи: Дитко (45), Барчук (52-пен., 60)

Наступного тижня “Прикарпаття” проведе ще два спаринги: 13 липня у Стрию з львівськими “Карпатами” Андрія Тлумака, які готуються до дебюту у Другій лізі, а вже 15 липня після повернення до Івано-Франківська на домашній арені зіграють з прем’єрліговим “Рухом”.