ФУТБОЛ. “Прикарпаття-Тепловик” зазнає нищівної поразки на Рівненщині

У 3-му турі чемпіонату України серед аматорських команд дублери франківського "Прикарпаття" попали під роздачу від лідера - оржівського "ОДЕКу".

234646576 654335467 987654356788 800x445 1

До середини першого тайму господарі вирішили завдання на поєдинок. Влучні удари Олега Шахраюка, Владислава Семенчука та Юрія Красномовця загнали дублерів «Прикарпаття» в глухий ступор, які до перерви ще тричі пропустили. Шахраюк і Семенчук роблять по дублю і гол Миколи Коляди довели рахунок до 6:0, повідомляє ПІК із посиланням на ресурс “Футбол Прикарпаття”.

На старті другого тайму франківці провели контратаку, яка завершилась голом. Дмитро Титов отримав передачу зі своєї половини поля, випередив захисника і завдав влучного удару у дальній кут воріт суперника – 6:1. Проте Андрій Апанчук оформив хет-трик, довівше рахунок до не пристойного – 9:1.

Чемпіонат України серед аматорів, група 1, 3 тур
«ОДЕК» (Оржів) – «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – 9:1 (6:0)
Голи: Шахраюк (3, 39), Семенчук (16, 43), Красномовець (18), Коляда (41), Апанчук (56, 63, 83) – Титов (49).
21 серпня 2021, стадіон «ОДЕК-Україна» смт. Оржів – 15:00.