Зі світовим рекордом: український паралімпієць здобув “золото” у змаганнях з плавання

Це уже 14-та за ліком золота медаль на Паралімпійських Іграх у Токіо.

image 13 scaled

Український спортсмен Максим Крипак виборов першість на дистанції 100 метрів батерфляєм (клас – S10).

Крипак підходив до фіналу у 100-метрівці батерфляєм у якості 3-разового призера Токіо-2020. Він виграв “золото” на дистанції 100 метрів вільним стилем, ще дві нагороди, “срібло” та “бронзу” Крипак здобув у 50-метрівці вільним стилем, а також естафеті 4х100 метрів, пише Суспільне, передає ПІК.

У фіналі Крипак був головним претендентом на золоту медаль. Саме час українця був найкращим у кваліфікації, головними опонентами Крипака були італієць Стефано Раймонді та австралієць Кол Пірс.

На фініші Кріпак зміг здобути перемогу, причому виграв заплив з новим світовим паралімпійським рекордом, який належав українцеві Денису Дуброву.