ФУТБОЛ. “Прикарпаття-Тепловик” вириває перемогу в Долині

В перенесеному матчі 3-го туру долинський «Нафтовик» зазнав другої поспіль поразки в чемпіонаті області.

1955883245657035 4619661628062205 2724849583634835541 n 800x445 1

Перший тайм пройшов за рівної боротьби без гольових моментів біля обидвох воріт і завершився з рахунком – 0:0.

Другу половину активніше розпочав «Нафтовик». На 57-й хвилині долинянам вдалося вийти вперед – Сергій Халацький вдало поборовся на лівому фланзі атаки і навісив в карний майданчик, де Іван Паньків виграв повітряну боротьбу у захисника гостей – 1:0.

Долиняни контролювали гру до середини другого тайму, після чого команда Віктора Данищука переламала хід поєдинку і одна з атак правим флангом завершилася автоголом – 1:1. «Прикарпаття-Тепловик» не зупинився на досягнутому, продовжуючи атакувати. Свого досягли у компенсований до матчу час – Ярослав Пархуць вириває перемогу – 1:2.

У трьох турах команда Віктора Данищука набирає максимум, а долинський «Нафтовик» продовжує «лихоманити», маючи в своєму доробку всього одне зароблене очко.

ФУТБОЛ. Чемпіонат Івано-Франківської області, 3-й тур.
«Нафтовик» (Долина) – «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – 1:2 (0:0)