ФУТБОЛ. Галицькі “Карпати” помірялися силами із ФК “Львів”

Команда Любомира Вовчука готується до наступних матчів чемпіонату України.

354568765687 0441 e1631051473204 800x445 1

У стартові хвилини матчу львів’яни діяли надзвичайно активно. Господарі не цуралися застосовувати високий пресинг та раз по раз змушували молоду лінію захисту галичан помилятися. Під постійним тиском «Карпати» припускалися як технічних, так і тактичних помарок.

Після помилки гостей у центрі поля м’яч підхопив Довгий. Згодом хавбек знайшов щілину у редутах суперників та віддав передачу на забігання. Нич своїм шансом скористався як слід – 1:0.

Наступний гол у зустрічі було забито у другій половині гри. На 51-й хвилині Якімець вдало замкнув дальню стійку воріт опонента. Крапку у поєдинку своїм влучним пострілом з-за меж карної зони поставив Ернест – 3:0.

Контрольний матч
ФК «Львів» – «Карпати» (Галич) – 3:0 (1:0)
Голи: Нич (34), Якімец (51), Ернест (83)
7 вересня 2021, Брюховичі – 14:00

Нагадаємо, галицькі «Карпати» уклали контракти із двома аргентинцями – Давідом Оскаром Вальєхо 2000 року народження та Ікером Езекеілем Скотто 2002 року народження. Обидва нападники підписали 2-річні угоди.

234567897564364789 9786543567890 675436787653467 800x445 1

Окрім того, 22-річний центральний захисник Олександр Авраменко повернувся до складу галичан. Він вже виступав за “Карпати” у минулому чемпіонаті. Футболіст родом із Дніпра, однак є вихованцем харківського «Металіста». Виступав за луганську «Зорю» та львівські «Карпати».