Івано-Франківськ

ФУТБОЛ. “Прикарпаття” на домашньому полі поступається “Гірник-Спорту”

На стадіоні "Рух" місцеве "Прикарпаття" приймало 14-ту команду ліги - "Гірник-Спорт" з Горішніх Плавнів.

1633207935 4426

Івано-франківська команда зазнала доволі несподіваної домашньої поразки. Долю матчу вирішив один м’яч, забитий з 11-метрової позначки на початку другого тайму.

Суперники жваво розпочали поєдинок, намагаючись відповідати атакою на атаку. В середині першого тайму стався перший по-справжньому гольовий момент, коли після дального удару на допомогу голкіперу господарів прийшла перекладина воріт.

Небезпека біля воріт «Гірника-Спорту» виникала після контратак і стандартів, але із завершальними ударами ніяк не виходило. На 41-й хвилині Піцан парирував непоганий удар Яворського по центру. Кінцівку тайму активніше провели івано-франківці, однак відкрити рахунок так і не вдалося – 0:0.

294deb

Це зробив Ямполь, реалізувавши 11-метровий на початку другого тайму. Семотюк сфолив у власному штрафному, отримавши попередження, а 16-й номер гостей влучно пробив з точки – 0:1. Майже одразу Воробчак міг зрівнювати рахунок, проте з його підступним ударом впорався Кліщук.

Згодом «Прикарпаття» притисло суперника до власних воріт, створило чимало небезпечних моментів, однак захист гостей діяв самовіддано. У підсумку, івано-франківці вперше за 6 матчів не забили на своєму полі і зазнали мінімальної поразки – 0:1.

ФУТБОЛ. Чемпіонат України. Перша ліга. 11-й тур
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 0:1 (0:0)
Гол:
Ямполь Ярослав 55’(п)

3 жовтня 2021 року. Івано-Франківськ, стадіон “Рух” – 15:30. Арбітр: Задиран (Київська обл.).

Попередження: Владислав Семотюк (54) – Клебер Жуніор (51), Андрій Кліщук (61), Богдан Чуєв (67)

“Прикарпаття”: 24 Піцан Іван, 5 Лень Олег, 11 Писко Михайло, 23 Квасний Микола (77 Дитко Роман, 84), 89 Матушевський Олег, 17 Семотюк Владислав (8 Толочко Роман, 76), 14 Цюцюра Василь (7 Кузьмин Роман, 46), 21 Сондей Іван, 15 Воробчак Назарій, 19 Волошинович Ростислав (12 Сікач Микола, 76), 90 Барчук Роман.

Запасні: 54 Новак Андрій, 34 Геник Василь, 4 Пастух Іван, 6 Рудюк Володимир, 10 Хома Андрій, 1 Сердюк Роман, 44 Пархуць Віталій, 22 Мицик Богдан.

Головний тренер – Олег Рипан

“Гірник-Спорт”: 23 Кліщук Андрій, 14 Шинкаренко Дмитро, 24 Цвіренко Максим, 5 Кравчук Юрій, 3 Чуєв Богдан, 16 Ямполь Ярослав (6 Кулаковський Артем, 74), 10 Паламар Руслан, 77 Яворський Вадим (17 Кожевніков Олександр, 90+3), 9 Романов Сергій (22 Твердохліб Єгор, 66), 11 Понєдєльнік Андрій, 21 Альвес Да Коста Жуніор Клебер (7 Сьомка Артем, 69).

Запасні: 26 Климов Георгій, 19 Сафіханов Емін, 4 Никитюк Роман.