Івано-Франківськ
1.1
USD: 27
EUR: 30.3

Стало відомо, яке місто на Прикарпатті стало спортивною столицею (ФОТО)

На Івано-Франківщині завершилась VI Всеукраїнська Спартакіада Спілки Української Молоді в Україні.

IMG 6724 scaled

Учасники Спартакіади СУМ з різних куточків України зібралися у місті Калуш, аби спільно відзначити 30-ліття відновлення Незалежності України та 75-ліття заснування Спілки Української Молоді в діаспорі.

З цієї нагоди провели спортивно-інтелектуальний змаг «Молодіжний авангард», який відбувався 1-4 жовтня в селі Вістова, що на Калущині.

Переможцем в загальнокомандних та індивідуальних змаганнях став Калуський осередок. Тож цьогоріч він носитиме звання Спортивної Столиці.

«Як 30 років тому молоді люди боролися за відновлення Незалежності України, як 75 років тому українська еміграція за межами України творила її майбутнє, так і сьогодні молоді люди є визначальною нашою цінністю. Молодь, яку потрібно виховувати, з якою потрібно працювати і в яку вкладати всі ресурси і зусилля, бо саме молодь у всі часи є авангардом позитивних змін, є тією передовою рушійною силою у суспільстві. Саме тому тепер на Калущину з цілої України з‘їхалися сумівці, щоб гартувати дух та тіло для справи служіння Богові та Україні», – каже голова Крайової Управи СУМ в Україні Андрій Фендик.

Програмою спортивно-інтелектуального змагу були передбачені змагання з футболу, волейболу, тенісу, перетягування линви, стрільби з луку та гвинтівки, дартсу, підтягування гирі, бігу, підтягування, армреслінгу, шахів та інше.

Особливістю Спартакіади став квест. Заздалегіть організатори розмаркували територію села Вістова контрольними пунктами, учасники ж мали знайти ці відмітки, на КП їх чекали завдання, які потрібно було виконати: смуга перешкод, переправа, завдання на логіку тощо.

Загальний кілометраж, який подолали учасники становить близько 10 км.

IMG 7340 scaled IMG 7025 scaled

«Тіловиховання, плекання волі і сильних характерів — завдання, якими керується СУМ в Україні у своїй діяльності. Сьогодні ми випробовуємо нашу фізичну вправність, витривалість і вмілість у рамках спортивно-інтелектуального змагу, а завтра ці навики стануть нам в нагоді для нових здобутків і перемог України», – розповідає голова Калуського осередку СУМ в Україні Сергій Федорів.

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,InstagramYoutube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено