“Нульовий” футбол: “Прикарпаття” вдома не зуміло переграти “Агробізнес”

На домашній арені стадіону "Рух" місцеве "Прикарпаття" в рамках 13-го туру приймало "Агробізнес" з Волочиська.

1633989059 6295

Ювілейне десяте західноукраїнське дербі двох команд з Івано-Франківська і Волочиська вперше в історії не виявило переможця, завершившись нульовою нічиєю.

До перерви ігрова перевага була на боці волочисьців. На 27-й хвилині Новак виручив свою команду після класного удару Семенця. А згодом у контратаці Сондей небезпечно прострілив з лівого флангу, але захисник гостей виніс м’яча на кутовий. Далі кіпер господарів витягнув м’яча з «дев’ятки» після дального пострілу.

245218441 4460775980682833 5568403587661678560 n scaled

На початку другого тайму Семенець після перехоплення поцілив у стійку воріт із зовнішнього боку. На 53-й хвилині Вербний міг відкривати рахунок, однак франківцям пощастило – допоміг невеликий рикошет від захисника.

На 66-й хвилині «Прикарпаття» створило перший по-справжньому небезпечний момент, однак після удару Воробчака гостям на допомогу прийшла поперечина воріт. На 82-й хвилині Новак видав ще один блискучий сейв, зреагувавши на вбивчий удар впритул. Кініцівку матчу активніше провели франківці, однак забити переможний гол так і не вдалося – 0:0.

ФУТБОЛ. Чемпіонат України. Перша ліга ПФЛ. 13-й тур.
“ПРИКАРПАТТЯ” (Івано-Франківськ) – “Агробізнес” (Волочиськ) – 0:0
12 жовтня 2021 року. Івано-Франківськ, стадіон “Рух” – 15:30. Арбітр: Д.Кузовлєв (Запоріжжя).

245073626 4460307580729673 4115127021897165374 n

Інші матчі 13-го туру:

10 жовтня. «ВПК-Агро» – Кривбас» – 0:0; «Волинь» – «Нива-Т» – 1:1. 11 жовтня. «Альянс» – «Олімпік» – 2:1; «Оболонь» – «Гірник-Спорт» – 0:3; «Металіст» – «Кремінь» – 4:0.
12 жовтня. «Ужгород» – «Поділля» – 0:1. Матч «Краматорськ» – «Полісся» – перенесено.