Івано-Франківськ
-4.9
USD: 28.1
EUR: 31.75

Чемпіонаті Франківського району: результати та турнірне становище у групах

У неділю, 17 жовтня, відбулися чергові матчі футбольного чемпіонату Івано-Франківського району.

242563698 6066358476768372 3540562722745894870 n scaled

ФУТБОЛ. Чемпіонат Івано-Франківського району. 17 жовтня (неділя)

  • Група «А», 9-й тур (Рогатинська ТГ, Букачівська ТГ): 

«Метал» — «Торфовик» – 7:2; «Липівка» — «Черче» – 1:2; «Руда» — «Буревісник» – 0:1; «Верхня Липиця» — «Конюшки» – 3:2; «Ураган» — «Лучинці» – 1:0; «Підвиння» — «Путятинці» – 1:5.

Наступні матчі (10-й тур, 24.10): «Конюшки» — «Метал»; «Торфовик» — «Руда»; «Лучинці» — «Черче»; «Ураган» — «Верхня Липиця»; «Буревісник» — «Підвиння»; «Путятинці» — «Липівка».

  • Група «В», 8-й тур (Бурштинська ТГ, Більшівцівська ТГ, Галицька ТГ, Дубовецька ТГ): 

«Новий Мартинів» — «Бринь» – 1:1; «Нараївка» — «Крилос» – 3:0; «Дем’янів» — «Мединя» – 2:1; «Медуха» — «Касова» – 5:1; «Луквиця» — «Комарів» – 1:1; «Луква» — «Дубівці» – 0:6.

Наступні матчі (9-й тур, 24.10): «Дубівці» — «Новий Мартинів»; «Крилос» — «Касова»; «Комарів» — «Нараївка»; «Бринь» — «Дем’янів»; «Мединя» — «Луквиця»; «Медуха» — «Луква».

  • Група «С», 8-й тур (Тлумацька ТГ, Обертинська ТГ, Олешанська ТГ)

«Гончарів» — «Живачів» – 2:1; «Пужники» — «Антонівка» – 4:0; «Підвербці» — «Остриня» – 8:1; «Дністер» – «Грушка» – 1:1.

Наступні матчі (9-й тур, 24.10): «Остриня» — «Ісаків»; «Тлумач» — «Пужники»; «Грушка» — «Гончарів»; «Живачів» — «Підвербці»; «Антонівка» — «Дністер».
  • Група «D», 8-й тур (Тисменицька ТГ, Ямницька ТГ, Угринівська ТГ, Єзупільська ТГ, Загвіздянська ТГ, Лисецька ТГ):

«Козацький Острів» – «Сокіл» (Пд) – 3:0; «Авангард» — «Сокіл» (Пв) – 3:0; «Сокіл» (У) — «Угринів» – 2:1; «Старі Кривотули» — «Бистриця» – 0:0; «Марківці» — «Вихор» – 4:1.

Наступні матчі (9-й тур, 24.10): «Бистриця» — «Козацький Острів»; «Вихор» — «Авангард»; «Сокіл» (Пд) — «Сокіл» (У); «Сілець» — «Старі Кривотули»; «Угринів» — «Марківці».

  • Група «Е», 8-й тур (Богородчанська ТГ, Солотвинська ТГ, Старобогородчанська ТГ, Дзвиняцька ТГ):

«Росільна» — «Старуня» – 1:3; «Жураки» — «Грабовець» – 1:1; «Саджава» — «Дзвиняч» – 1:3; «Старуня» — «Саджава» – 2:1.

Наступні матчі (9-й тур, 24.10): «Грабовець» — «Саджава»; «Жураки» — «Росільна»; «Дзвиняч» — «Старуня».

  • Група «F». 8-й тур (Івано-Франківська ТГ). 

«Колос» — «КіК» – 5:3; «Прикарпаття-Тепловик-2» — «Крихівці» – 0:2; «Металіст» — «Олімпія» – 2:0; «Хриплин» — «Легіон-1» – 0:2; «КіК» — «Металіст» – 2:4.

Наступні матчі (9-й тур, 24.10): «Олімпія» — «Колос»; «КіК» — «Прикарпаття-Тепловик-2»; «Крихівці» — «Хриплин»; «Арсенал» — «Металіст».

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас у Facebook,InstagramYoutube та  Telegram

Новини партнерів





Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено