Франківській футболіст вдруге потрапив до символічної збірної сезону

Sport Arena назвала символічну збірну чергового туру Першої ліги сезону 2021/22.

1630919341 3708 scaled

До числа найкращих гравців потрапив капітан івано-франківців Василь Цюцюра, на рахунку котрого перший забитий м’яч. 27-річний нападник “зелено-жовтих” уже вдруге у цьому сезоні потрапляє до символічної збірної, пише ПІК з посиланням на МФК “Прикарпаття“.

Атакувальний півзахисник Василь Цюцюра вирізнився черговим яскравим матчем. Причому, в цьому сезоні свої бенефіси технічний і спритний гравець видає на виїзді. У Хмельницькому Василь відкрив рахунок на 16-й хвилині, дуже вдало підсікши подачу Писка з кутового з гострого кута. А ще в першому таймі кілька разів загострював гру та заробив штрафний під гол Воробчака. На жаль, після перерви довелося заміняти героя матчу через травму.

245799654 4479369895490108 3490435303767334803 n scaled

А гол 21-річного півзахисника Назарія Воробчака визнали найкращим у 14-му турі чемпіонату.

Цитуємо звіт: «На 32-й хвилині Воробчак прямим ударом зі штрафного збільшує перевагу Прикарпаття – 0:2». М’яч обігнув стінку й рикошетом від стійки опинився в сітці.

1608731444 0084

Нагадаємо, що атакувальний півзахисник “Прикарпаття” Василь Цюцюра увійшов до символічної збірної 14-го туру ще й за версією сайту FootBoom.