ФУТЗАЛ. «Ураган» розгромив «Лічені» у матчі Ліги чемпіонів (ВІДЕО)

У п’ятницю, 29 жовтня, івано-франківський «Ураган» зіграв свій другий матч у рамках Основного раунду Ліги чемпіонів УЄФА.

56B14D22 D985 4B17 A420 64DBDC9BA5C6 scaled

Суперником «драконів» став дебютант футзального єврокубку, косовський «Лічені». Нагадаємо, що напередодні косовари здолали румунський «Юнайтед Галац» з рахунком 6:4.

Забивати «дракони» почали вже на першій хвилині. Фаренюк скористався невдалим виходом Гаші зі своїх володінь й головою переправив м’яч у ворота. Минуло всього три хвилини і рахунок було подвоєно. Дебютний м’яч у Лізі чемпіонів вдалося оформити Абакшину.

Під кінець тайму у пасиві команд назбиралося чимало фолів і суперники по черзі отримали право на виконання дабл-пенальті. Втім, переграти з позначки Колтка у Топілли не вийшло.

Натомість, майстер-клас виконання десятиметрових продемонстрував Онуфрак. Однак, на цьому перший тайм не завершився. Вдалий розіграш ауту ознаменувався точним пасом Масевича на Миколу Грицину, який встановив підсумковий рахунок стартової двадцятихвилинки – 4:0.

Другий тайм гості розпочали з п’ятим польовим, однак, майже одразу поплатилися за власну недбалість. Фаренюк поцілив у порожні ворота й оформив дубль.

Чудова чотириходівка вийшла в івано-франківців у другій половині тайму. Колток віддав на Кордобу, а Роман перевів м’яч на Миколу Грицину, який прострілив на дальню стійку. Абакшину залишалося лише підставити ногу, що Даниіл і зробив, оформивши свій дубль.

Зусиллями Санчеса Наглеса косовари відіграли один м’яч. Однак, останнє слово лишилося за господарями. Сьомий гол господарів забив Коваль й оформив яскравий вихід своєї команди до елітного раунду.

У неділю за другу сходинку у групі (яка не дає можливості кваліфікуватися до наступної стадії) боротимуться «Араз» та «Лічені». Натомість, «Ураган» зіграє з «Юнайтед Галац».

«Ураган» (Україна) – «Лічені» (Косово) – 7:1 (4:0)
Голи: Фаренюк (1, 23), Абакшин (4, 33), Онуфрак (20 – з дабл-пен.), Мик. Грицина (20), Коваль (40) – Санчес Наглес (36)
Попередження: Радевич (10), Абакшин (38), Швед (39), Кордоба (40) – Ісмаілі (7), Шкодра (20), Абріль (25), Гаші (38)
Нереалізований дабл-пенальті: Топілла (17)

«Ураган»: Роман Колток (к) – Мар’ян Масевич, Микола Грицина, Віталій Радевич, Артем Фаренюк – Михайло Грицина, Даниіл Абакшин, Руслан Шеремета, Назар Швед – Роман Кордоба, Тарас Онуфрак, Сергій Коваль, Владислав Завертаний, Тарас Левандівський

251394282 874217393284692 2266905386350133915 n scaled

ФУТЗАЛ, Ліга чемпіонів УЄФА. Основний раунд. Група 6
м. Івано-Франківськ, манеж КФВ

28 жовтня (четвер)
“Юнайтед Галац” (Румунія) – “Лічені” (Косово) – 4:6
“УРАГАН” (Ів.-Франківськ) – “Араз” (Азербайджан) – 2:1 (Швед 10; Фаренюк 16 – Чорвдаров 30)