Івано-Франківськ

Вихованець Снятинської ДЮСШ завоював срібло на Чемпіонаті України з боксу серед студентів

В Чемпіонаті брали участь 129 спортсменів з 18 областей України та дві команди з Києва.

152859019 259639358949393 478681959254128443 n scaled

Вихованець Снятинської ДЮСШ Ашот Кочарян став срібним призером Чемпіонату України з боксу серед студентів, повідомляють на сайті Снятинської міської ради, пише ПІК.

“Цієї неділі у м. Київ проходив фінал Чемпіонату України з боксу серед студентів. Участь у змаганнях взяв студент Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, снятинець, вихованець Снятинської ДЮСШ Ашот Кочарян. У віковій категорії до 86 кг Ашот успішно провів чотири поєдинки та у фіналі поступився київському боксеру, здобувши срібну нагороду”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що в Чемпіонаті брали участь 129 спортсменів з 18 областей України та дві команди з Києва. Команда Івано-Франківської області була в числі команд 9-ти, які вийшли у фінал.

Нагадаємо, що в серпні цього року боксер Снятинської ДЮСШ Ашот Кочарян – вихованець тренера Олександра Івлєва – завоював бронзову нагороду на Кубку України серед чоловіків (еліта) в м.Маріуполь (на фото).

Поліцейська з Івано-Франківська здобула перемогу у чемпіонат України з джиу-джитсу (ФОТО)

Чемпіонат Франківського району: заключні матчі першого кола (ТАБЛИЦІ)